INFORMACE

 

Zájezdy z Německa i Česka – na míru vašim požadavkům

 

Vybírejte nejen zájezdy z Česka, ale i zájezdy z Německa. Zprostředkujeme pro vás nabídky desítek cestovních kanceláří. Nic pro nás není nemožné. Uspokojíme i ty nejnáročnější klienty – pokud si nevyberete z nabídky standardních zájezdů, rádi pro vás vytvoříme nabídky na míru. Ať už vás zajímá dovolená u moře či wellness pobyt v horách, víme, kde hledat!

 

Zastavte se v naší kanceláři v Karlových Varech a Chebu nebo nás kontaktujte prostřednictvím on-line poptávkového formuláře!

 

Dovolená u moře i romantický eurovíkend

Vyrazte s námi na eurovíkend či levnou dovolenou u moře!  Pořádáme pro vás také poznávací zájezdy, golfové balíčky, plavby či lyžařské pobyty. Rodinná dovolená i dovolená pro seniory je s námi jednoduše a rychle splněný sen!

Mezi destinace, kam s námi můžete vyrazit, patří Turecko, Itálie, Španělsko či Chorvatsko. Vydejte se s námi i za zaoceánskou exotikou – zprostředkujeme pro vás zájezdy na Srí Lanku, do Indonésie, Spojených arabských emirátů či na Mauricius.

 

Vyrazte s námi na dovolenou snů

Naše cestovní kancelář pro vás najde tu nejlepší variantu dovolené. Nabízíme nejen zájezdy českých cestovních kanceláří, ale i zájezdy z Německa. Zajistíme pro vás také samostatné letenky, ubytování po celém světě, transfery i parkování na letišti. Rezervujeme vám automobily ve vaší cílové destinaci, vstupenky na sportovní a kulturní akce, sjednáme vám připojištění na cestu.